محل تبلیغات شما

در پی درخواست یکی دیگر از کاندیداهای مطرح در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، نهمین سلسله از این دوره نشستهای اعضای شورای حزب موتلفه اسلامی بندر آستارا با کاندیداهای احتمالی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار گردید و بدینوسیله جناب آقای دكتر حسن نوعی اقدم ( نماینده ادوار اردبیل ) با حضور در دفتر این حزب برنامه های خود در دهمین دوره انتخابات مجلس را ارئه دادند. این جلسه که با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید رأس ساعت 15/30روز  چهار  شنبه مورخه94/09/ در  دفتر حزب واقع در کوچه روبروی مسجد فاطمه زهرا (س)برگزار شد، در ابتدا آقای جاوید لقمان نیا دبیر حزب موتلفه اسلامی شهرستان بندرآستارا ضمن عرض سلام و ادب و احترام و خیرمقدم محضر میهمان جلسه جناب آقای دكتر حسن نوعی اقدم که فردی  ی  و دانشگاهی است و هیئت همراه اظهار داشتند، قبل از هر چیز تسلیت عرض می کنم ایام رحلت پیامبر اكرم و شهادت اما محسن مجتبی  و امام رضا  (ع )، که امیدوارم انشاءا. خداوند عزاداریها و قدم هایی که در این راه برداشته ایم را قبول کند.

وی همچنین با اشاره به سخن  از نبی اكرم ص  سه دسته گناهان مجازات ودتر از مرگ انجام  اجرا می شود.

1- ناراحتی پدر و مادر

2-ظلم و ستم در حق مردم

3- ناسپاسی در حق كارهای نیك دیگران  اینها عذابسان دراین دنیا خدا یم دهد به قیامت نمی رسد

دبیر حزب موتلفه آستارا  در ادامه سخنانشان به ویژگی نماینده از دیدگاه مقام معظم رهبری پرداختند که می فرماید :

در نظام جمهوری اسلامی غیر از دانایی و کفایت ی ، کفایت اخلاقی و اعتقادی هم لازم است، افرادی نگویند که اخلاق و عقیده مسئله شخصی انسانهاست بله، اخلاق و عقیده مسئله شخصی انسانهاست اما نه برای مسئول، من اگر در جایگاه مسئولیت قرار گرفتم و اخلاق زشتی داشتم، فهم بدی از مسائل جامعه داشتم و معتقد بودم که باید جیب خود را پر کنم، نمی توانیم به مردم بگوییم این عقیده و اخلاق شخص من است ، اخلاق مسئله شخصی نیست مسئله اجتماعی و عمومی است، حاکم شدن بر سرنوشت مردم است، آن کسی که به مجلس می رود یا به هر مسئولیت دیگری در نظام جمهوری اسلامی می رسد، اگر فاسد ، بیگانه پرست و در خدمت منافع طبقات برخوردار جامعه بود، دیگر نمی تواند نقشی را که ملت و طبقات محروم می خواهند ایفاء کند. اگر آن شخص انسان معامله گر ، رشوه و توصیه پذیر ی یاشد در مقابل تشر تبلیغات و ت خارجی جا زده دیگر نمی تواند مورد اعتماد مردم قرار گیرد.

وی  خاتمه گفت: كاندیدای محترم كه به جلسه دعوت می شود بر هرچه با شكوه بر گزار كردن انتخابات و آشنایی حزب و مردم از كاندیدا احتمالی است و بهیچ وجه دعوت كاندیدا بخاطر اعلام حمایت حزب از كاندیدا نیست حزب  پس از بررسی اعمال و برنامه های  كاندیدا احتمالی نهایتا اعلام موضع خواهد نمود.

دكتر حسن نوعی اقدم كاندیدای احتمالی دوره دهم خود را معرفی نمود : حسن نوعی اقدم هستم  نماینده دورهای چهارم و هفتم مجلس درارئبیل

تحصیلاتم دكتری می باشد و شغل معلمی شروع كردم تا ریس آموز و پرورش و دو دوره نماینده  و معاون وزیر  متولد 1336 از اردبیل

متاهل دارای چهار فرزند یك پسر و سه دختر  و هیچ كدام از فرزندان استخدام دولت نیستند و دو بردارم از سرداران هشت سال دفاع مقدس و یك بردارم جانباز سردار نوعی اقدم در 12 عملیات فرماندهی كرده هشت سال دفاع مقدس تا فرماندهی لشكر و هماكنون مدافع حرم می  باشد .

سپس جناب آقای نوعی اقدم  كاندیدای احتمالی دوره دهم گفت :  با عرض سلام به روح امام خمینی و شهدا انقلاب اسلامی  وسلام به خدمت حاضرین  و خبرنگاران بخصو ص ریس  و اعضای حزب موتلفه اسلامی كه این فرصت گرا نبها را در اختیار كاندیدا های احتمالی می گذرنند.

كاندیدا احتمالی دوره دهم آستارا افزود :   من به دوستان در استارا پشنهاد كردم آستارا در قلب من جای دارد و من خودم را شهروند آستارایی می دانم همانطوریكه اردبیل را شهر خودم می دانم   با احترام به دیگر كاندیدا های احتمالی َآستارا من عرض می كنم و خواهش دارم

بزرگان و نخبگان آستارا و تمام اقشار بخصوص فرهنگیان بررسی  تحقیق كنند و اگر به نتیجه رسیدند من اصلح تر از دیگر كاندیدای مطرح در استارا هستم  من افتخار می كنم كاندیدا دوره دهم آستارا بشوم اگرهمین ساعت جمع به این نتیجه برسند من از امروز رسما كاندیدا دوره دهم آستارا می شوم.

وی تاكید نمود: من تا روز ثبت نام اگر نخبگان به این نتیجه نرسیدند من اصلح تر از بقیه كاندیدا ها هستم در دوره دهم در حوزه انتخابیه اردبیل شركت می كنم و حتی بعداز ثبت نام من در حوزه اردبیل  حتی یك هفته قبل از رای گیریی نخبگان آستارا به نتیجه رسیدند من اصلح تر از بقیه كاندیدا هستم من طبق قانون یك نوشته می دهم  و حوزه انتخابیه خود را از اردبیل به آستارا می اورم.

وی تصریح كرد من مخالف خرید رای هستم و اگر بدانم با خرید چند رای نماینده می شوم این كار را نمی كنم و حتی در دوره قبل اردبیل من با فاصله كم نماینده نشدم  برخی پشنهاد كردند خرید رای بكنم از نزد خود راندم چون من مخالف سر سخت وام دار شدن هستم  چون اگر نماینده یا دو میلیارد خرید رای  كند صد در صد مجبور  می شود وقتی نماینده شد این پول را در بیاورد وقیت حقوق نماینده كل چهار سال نزدیك دویست و هفتاد میلیون تومان است با این حقوق نمی شود مجبور را از سمت خود سو استفاده كند دیگر وقت نمی كند به امور مردم عادی رسیدگی كند.

مردم و نخبگان آستارا حتی چند روز قبل از رای گیریی به نتیجه برسند من اصلح بر ای انتخابات هستم یك برگه  می نویسم

كاندیدا توری خود را از حوزه اردبیل به استارا می اورممن پولی برای ستاد گرفتند یا تبلغات ندارم و معتقد به این كار نیستم

اگر كسی ستاد در اختیار ما گذشت نگذشت ستاد انتخاباتی خود را در كنار پارك یا خیابان آستارا می زنم.و سخنرانی می كنم.

دكتر نوعی اقدم ادامه داد: من دوره چهارم به مردم قول دادم اردبیل را برای  استان شدن پی گیریی خواهم كرد به قولم عمل كردم.

و در حق آستارا خیلی اجحاف شده است و این وضعیت برازنده آستارا نیست

نوعی اقدم تاكید نمود : اگر مردم جامعه بویزه نخبگان و خواص در انتخابات مجلس شورای اسلامی بی تفاوت باشند و نقش اصلی را ایفا نكنند سرنوشت انتخابات مجلی دهم مانند برخی دورههای گذشته  بدست عوام خواهد افتاد عوامی كه متاسفانه براحتی فریب می خورند و طمعه دلالان خرید و فرش رای قرار می گیرند.

دكتر حسن نوعی اقدم  گفت: نظام هماهنگ پرداخت با تلاش  مقاومت ویژه اینجانب و تعدادی از نمایندگان مردم در مجلس هفتم به تصویب  رسید و چون این قانون برای بازنشستگان كشوری و لشگری و تامین اجتماعی آیین نامه اجرایی نداشت بلافاصله به اجرا رفت و امید جدیدی در زندگی بازنشستگان ایجاد كرد.

نماینده دوره هفتم مجلس و عضو هیات ریس مجلس دوره هفتم ادامه داد:  بر خلاف بازنشستگان  قانون مذكور برای كارمندان دولت اعم از  كشوری  و لشگری  آیین نامه اجرا یی داشت كه متاسفانه در جلسه هیات دولت قبلی قانون را بواسطه آیین نامه  اجرایی منحرف كردند  بطوریكه تاكنون قانون نظام هماهنگ پرداخت برای كارمندان بدرستی اجرا نشده است.

وی تاكید نمود :با گذشت حدود هشت سال از تصویب این قانون  ملاحظه  می كنیم كه كارمندان دولت بویژه فرهنگیان و بازنشستگان كشوری و لشگری و تامین اجتماعی  مشكل معیشتی دارند و حقوقی دریافتی آنها كفاف هزینه های سر سام آور زندگی را نمی كند و تورم ركورد  كمر مردم را شكسته است و عایله دولت شرمنده خانواده خود شده اند.

كاندیدای احتمالی دوره دهم آستاراگفت: مجلس دهم پس از شكل گیریی سریعا باید آیین نامه اجرایی نظام هماهنگ  پرداخت حقوق

كارمندان دولت را متوقف نموده و پس از انجام اصلاحات در قانون اجرا آنرا از دولت خواستار شود.

نماینده ادوار چهارم و هفتم مجلس شورای اسلامی گفت :  آیا نهادینه  كردن انتخابات  پولی و میدان دادن به دلالان خرید رای و تعیین سر نوشت مجلس به روش  غیر قانونی و غیر شرعی در شان جمهوری اسلامی ایران است  و آیا پس از 37 سال كه پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد درست است كه مردم به باور برسند كه سر نوشت انخابات را پول تعیین می كندوی تاكید نمود : تا كی عناصر با كفایت و مومن و با تجربه و كار امد و شایسته در كنار بمانند و میدان بدست دلالان و عناصر  مفاسد پیمانكاری و فریب كاران بیفتد و آیا خروجی چنین انتخاباتی شرم آور نیست

پس كجایند طرفداران انتخابات بی پول وبی منت وكجایند مردان بی ادعا و كجایندمردان بی ادعا

وی در ادامه گفت : من به كسی در طول خدمت و زندگی ام باج ندادم و نمی دهم و كسی هم باج نگرفتم و نی گیریم.

كاندیدای احتمالی دوره  دهم آستارا گفت:  من از اینجا به مسولان گیلان سلام می رسانم اگر من قرار باشد با رای مردم آستارا به مجلس بروم با كسی  شوخی

نخواهم كرد و بیكاری جوانان آستارا و وضعیت راه آهن آستارا و اسكله ودیگر مسایل از اساسی ترین مشكلات ریشه ای شهرستان است كه باید با برنامه ریزی بدون تعاوف كار كرد و انشا الله با تمام توان این كارها را اگر  نماینده استارا بشوم انجام خواهم داد.

دكتر نوعی اقدم افزود‌: آستارا تاكنون مدافع  خوبی نداشته است و بعلت بن بست قرا گرفتن شهرستان در گیلان تحقیر شده است این حق آستارا نوبده و نیست

نماینده ادوار چهارم  و هفتم مجلس ادامه داد: هر آدم خوب را به مجلس نمی توانیم برستیم و اصل شرط لازمه كه همان مخلص و پاك ، دست پاك ، متعقد به آرمانهای و اصول انقلاب و امام و قانون اساسی و نظام و اعتقادقلبی به اسلام و ولایت فقیه  اما تخصص و شحاعت نداشته باشد فایده ندارد و اگر نتوانست حق و حقوق خودش دفاع كند چطور از حق  حقوق مردم دفاع كنددرست شرط لازمه مهم است اما تخصص نداشته باشد نمی تواند وارد مجلس شود و نمی تواند گره باز كند و شرط باید دو طرفه باشد .یعنی تخصص بدون شرط لازمه هم بدرد نمیم خورد

وی تصریح كرد : مجلس جای دلال بازی و دقك بازی و دیوانه بازی نیست باید دقت كنیم چطور وقتی كسی دلقك و دیوانه بازی و لال باری می كند
 به مجلس می فرستم و باید دقت كنیم

وی تصریح كرد : نماینده باید وزن داشته بادش بغیر داشتن شرایط لازمه و تخصص نماینده باید وزرن داشته باشد. مثال آقایون داد زدند منطقه آزاد مجوز را گرفتیم  با یك صحبت تخصصی یك نماینده تهران فقط یك نفر  منطقه آزاد اردبیل دوباره به كمیسیون برگشت این یعنی  وزن نماینده یك نماینده تاثیر گذاری اش بیشتر كل نمایندگان استان اردبیل شد.

وی ادامه داد : الان كه ما در دفتر حزب مثال می زنم حزبی و جنابازی می كنیم  و راحت در امنیت كامل هستیم . چون دشمن یعنی شیطان ئبزرگ  نتوانسته به داخل كشور و ما نفوذ كند و اگر شیطان نفوذ كند دیگر بیرون كردن دشمنان سخت است و برنامه اسراییل و امریكا و هم پیمانشان نابودی كامل نظام مقدس جمهوری  اسلامی است و آنها بهیچ وجه تحمل اقتدار جمهوری اسلامی ایران ندارنند و دشمنان ما حتی نفس كشیدن ما تحمل نمی كنند و بدنبال نابود كامل جمهوری اسلامی ایران هستند و اگر ما دو قدم عقب بیایم و آنها ده قدم جلو می آیند  و تنها به ریشه كنی نظام رضایت می دهند و فقط به نظام بنام اسلام دیگر بادش ایراد ندارنند.

در حال بروز رسانی می باشد

جلسه رأس ساعت /30باذکر صلواتی بر محمد و آل محمد بکار خود پایان داد. لازم به ذکر است در راستای فراهم نمودن فرصتی برابر برای تمامی کاندیداهای احتمالی، این حزب آمادگی دارد تا در صورت امکان نسبت به برگزاری نشستهای تخصصی با سایر کاندیداهای محترم برنامه ریزی نماید لذا  تمامی عزیزان عرصه انتخاباتی می توانند جهت هماهنگیهای لازم با شماره تلفن 091142834 تماس حاصل نمایند. ضمناً از کلیه شهروندان ،صاحبنظران و خوانندگان محترم درخواست می شود با کلیک کردن روی قسمت نظر دهید در پایین هر بخش  و نگارش نظراتتان ما را در جهت برنامه ریزی هر چه بهتر اموراتمان یاری نمایید. آدرس دفتر مرکزی حزب موتلفه اسلامی شهرستان مرزی بندر آستارا : خیابان فرهنگیان،خیابان چهارم، روبروی مسجد فاطمه زهرا (س) ، نبش کوچه هفتم 

خبرنگار درد نیوز: محمدرضا اسدی dardnews.ir

ولی داداشی نماینده آستارا

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط‌ زیست کشور: اولویت نخست دولت در شمال کشور مسئله پسماندها است

اعتصاب رونامه نگار ( اعتراض ) اولین وبلاگ نویس ایرانی

آستارا ,مجلس ,نماینده ,دوره ,اسلامی ,نمی ,نوعی اقدم ,است و ,دوره دهم ,حسن نوعی ,حزب موتلفه ,مجلس شورای اسلامی ,جمهوری اسلامی ایران ,نظام جمهوری اسلامی ,نظام هماهنگ پرداخت

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

luftrolefi ❤دنیای دخی دیوونه❤ سکوت خاموش cheapjuicycouture هیبت Yetta's blog ❤داستان های معجزه آسا❤ mcamzongbloodad ▌│█║▌║▌║ כارڪ đαяκسایـــכ šıđe ║▌║▌║█│▌ aftadamma